שופינג איי אל Shopping IL 2023 – האם כדאי או עדיף חג הרווקים הסיני?

תכננתם לעשות קניות ומתלבטים האם כדאי לעשות זאת כחלק מאירועי הקניות שופינג איי אל Shopping IL או דווקא חגיגת הרווקים? זו שאלה טובה. מדובר על אירועים קרובים ושונים שחשוב לדעת אותם.

הנה הכל כאן.

מהו שופינג איי אל?

שופינג איי אל Shopping IL הוא אירוע חג הקניות ביוזמת חברת גוגל ישראל (Google) במסגרתו עסקים ישראליים מציעים מוצרים לצרכנים ישראליים, והצרכנים קונים מעסקים בישראל. האירוע נתמך על ידי משרד הכלכלה ושותפים גם אתר זאפ השוואת מחירים (ZAP).

האירוע החל במקור בשנת 2014 כדי לחבר בין עסקים לצרכנים בישראל ומאז מתקיים בכל שנה. עסקים צריכים להירשם מראש והצרכנים יכולים למצוא את העסקים האלו דרך האתר הרשמי של אירוע הקניות ShoppingIL by Google.

שופינג איי אל דומה מאוד לאירועי קניות נוספים כמו יום הרווקים הסיני כמובן, סייבר מאנדיי, בלאק פריידי וכד'. במהלך החג תוכלו למצוא חנויות ואתרי מסחר דיגיטליים ישראליים בלבד לקהל ישראלי בלבד.

מתי שופינג איי אל?

חגיגת שופינג איי אל מתקיימת בחודש נובמבר בכל שנה באותו חודש בו חל חג הרווקים.

שופינג איי אל 2023 השנה חל בימים רביעי וחמישים ובתאריכים 08.11.2023 וגם 09.11.2023. הוא נמשך 48 שעות רצופות.

מבצעים ועסקים משתתפים

במהלך שופינג איי אל, תוכלו להנות ממגון רחב של מבצעים מעניינים אותם מציעים העסקים והחנויות. כמו הנחות על מוצרים, קנה-קבל, הנחות כלליות ועוד.

יש המון חנויות משתתפות בתחומים רבים כמו אופנה, פארמה וטיפוח, מוצרים לילדים, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, מוצרים לבית ולמטבח ולגן, רהיטים ועוד.

תוכלו למצוא את כל העסקים המשתתפים באתר האינטרנט שופינג איי אל של גוגל בקישור זה ותוכלו למצוא עסקים ומבצעים גם דרך אתר שופינג לי, אתר המבצעים של ShoppingIL שופינג איי אל.

מה עדיף והאם כדאי?

קשה להשוות ולומר מה עדיף מאחר שחגיגת שופינג איי אל מוכוונת על ידי עסקים ישראליים לישראל. בזמן שחגיגת יום הרווקים הסיני קיימת בכל העולם. במילים אחרות, שני החגים הם כדאיים כי כל אחד מגיע עם יתרונות משלו.

מחפש/ת מוצר מסויים בחנות? אנחנו כאן לעזור.
השארת פרטים בטופס כאן >>

התעדכנו בקופונים חדשים (כולל סודיים): הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו קוד קופון
-
המלצות על מוצרים, סקירות ומבצעים בלעדיים: הצטרפו לקהילת הפייסבוק קנה לי SHOP