שאלות נפוצות ותשובות

אם אתם לא בטוחים בנושא מסויים או יש משהו שלא ברור לכם לעניין חג יום הרווקים הסיני Singles' Day, אז יש כאן שאלות נפוצות ותשובות לשאלות אלו. ריכזנו כאן את אותן השאלות שאתם צפויים לשאול אותם שוב ושוב ולכן אנחנו חוסכים לכם את כל הטרחה.

מה זה יום הרווקים הסיני?

יום הרווקים הסיני Singles' Day הוא חג קניות בינלאומי במסגרתו צרכנים יכולים להנות ממבצעים והנחות על מוצרים רבים דרך ספקים בסין. מדובר על אירוע קניות מוביל המאפשר לצרכנים להנות מחווית קניה משתלמת במיוחד. למידע נוסף על מה זה יום הרווקים הסיני.

מתי מתקיים יום הרווקים הסיני?

יום הרווקים הסיני מתקיים אחת לשנה לקראת אמצע חודש נובמבר. מדובר על אירוע קניות שנמשך יום אחד (24 שעות), אבל עסקים מתחילים לחגוג כמה ימים לפני וממשיכים מעט אחרי. התאריך משתנה בכל שנה וניתן למצוא את רשימת התאריכים בעמוד מתי יום הרווקים הסיני.

מה זה אתר יום הרווקים הסיני?

אתר יום הרווקים הסיני הוא האתר הרשמי של ישראל ואתר המבצעים הגדול ביותר בארץ לרגל חג הקניות. האתר מציג את המידע החשוב והמעניין לכל צרכן אשר רוצה לקנות מוצרים באירוע החג, וגם לבית עסק אשר מעוניין להגיע לצרכן הישראלי.

למי זה מתאים?

חג הקניות יום הרווקים הסיני מתאים לכל הצרכנים, גם לצרכנים בישראל וגם לאלה בחוץ לארץ, אשר מעוניינים להנות מחווית קניה טובה כאשר קונים אצל עסקים וחנויות.

איך למצוא חנויות ועסקים משתתפים?

כדי למצוא את החנויות והעסקים המשתתפים בחג הקניות יום הרווקים הסיני, אתם פשוט יכולים להיכנס לעמוד הבית באתר האינטרנט הזה ולחפש שם באמצעות תפריט הניווט לפי קטגוריות או באמצעות תיבת החיפוש לפי מילת מפתח או שם החנות או העסק.

יש לי עסק, איך משתתפים?

אם יש לך עסק וברצונך להשתתף בחג הקניות יום הרווקים הסיני, עליך לגשת לעמוד הרשמה לעסקים ולהגיש בקשה להוספת העסק שלך. יש כמה תנאים שעליך לעמוד על מנת להשתתף בחג הקניות.

מועדון צרכנות יום הרווקים הסיני Singles' Day

הצטרפו בחינם וקבלו עדכונים על מבצעים, טיפים, הנחות, קופונים ועוד...