יום הרווקים הסיני לעסקים

יש לכם עסק או חנות דיגיטלית באינטרנט? יום הרווקים הסיני לעסקים Singles' Day Business מציע לכם שירותים מותאמים להגדלת כמות המכירות והלקוחות בעסק שלכם.

אתר יום הרווקים הסיני הוא אתר המבצעים הרשמי והמרכזי של ישראל. כאן צרכנים מקבלים מידע על מבצעים, קופונים, הנחות והטבות נוספות שמציעים בתי עסק וחנויות.

האתר מאפשר גם לבעלי חנויות דיגיטליות באינטרנט, כלי שיווק כדי להגיע אל הלקוחות וכדי לשפר את ביצוע המכירות שלכם. הנה כמה מהכלים העסקיים אצלנו:

1. עמוד עסקי

עמוד עסקי מציג את הפרטים של החנות שלך, כולל קטגוריה, קישור לאתר וסוגי מוצרים נמכרים. העמוס מסייע בשיפור המיתוג והחשיפה אל העסק ומביא לכם תנועה של לקוחות לאתר האינטרנט לשיפור המכירות.

יצירת עמוד עסקי הוא בחינם. כדי ליצור עמוד כזה, יש לגשת לעמוד הרשמה לעסקים.

2. קידום באתר

יום הרווקים הסיני מציע חבילות פרסום וקידום בנוסף להקמת דף עסקי חינמי. פרסום באתר משפר את ענייני קידום החנות במנועי חיפוש וברשתות חברתיות, ומציע כלים נוספים כמו קישורים לרשתות חברתיות, מבצעים, קופונים, קבלת פניות ולידים דרך טפסי יצירת קשר, פרסום כתבה שיווקית ועוד.

שירותי פרסום מגדילים את הביצועים ואת כמות הלקוחות, וכמובן את כמות המכירות.

למידע נוסף על קידום באתר או פרסום מקיף, יש להיכנס לעמוד פרסום לעסקים.

3. כתבה שיווקית

יום הרווקים הסיני מאפשר לכם ליצור כתבה שיווקית מתקדמת כדי לשפר את החשיפה לחנות הדיגיטלית שלכם. הכתבה נעשית על ידי כתבים ועורכים מקצועיים באופן המשרת את האינטרסים שלכם.

בכתבה ניתן לכתוב מדריך, הסבר, טיפים ומידע נוסף. ניתן לקנות גם קישור עם מילת מפתח כדי לקדם את החנות הדיגיטלית במילת מפתח רצוייה.

4. הקמת חנות דיגיטלית

אם אין לכם חנות דיגיטלית באינטרנט, וברצונכם למכור את המוצרים אונליין, ביכולתכם ליצור חנות דיגיטלית כזו.

אמנם, יום הרווקים הסיני לא מציע שירות זה, השותפים שלנו יכולים להציע לכם את השירות. כדי לקבל את השירות הזה, ניתן לגשת לעמוד הקמת חנות באינטרנט.

מועדון צרכנות יום הרווקים הסיני Singles' Day

הצטרפו בחינם וקבלו עדכונים על מבצעים, טיפים, הנחות, קופונים ועוד...